GANO EXCEL - GANOCAFE CLASSIC - Ganoderma Reishi Mantarı

İçeriğe git
GANOCAFE CLASSIC
GANOCAFE CLASSIC, Ganoderma Lucidum özü ile zenginleştirilmiş kaliteli kahveden harmanlanmış siyah instant kahvedir. Aroması zengin ve tadı klasik olan GANOCAFE CLASSIC, sizi mutlu eden kahvenizdir.

Besleyici ve hoş aromasının zengin karışımı ile ona bayılacaksınız. GANOCAFE CLASSIC diyabet hastaları için uygundur, şeker içermez. Şeker hastalarına kapsül ve sod çay ile birlikte tavsiye ederiz. Uzun süre ağızdan gitmeyen bir tadı vardır.

Diğerlerinden farklı olarak, ağrı kesici özelliğinin daha yoğun olduğu tecrübe edilmiştir. Özellikle şeker hastalarının şeker seviyelerinin dengelenmesinde kullanılır.

Gano Cafe Classic, sürekli kahve içenlerin, kahve tiryakisi olanların ve şeker hastalarının tercih ettiği bir üründür. Ganoderma Kapsül’le beraber kullanımında şeker hastalarında, tansiyon ve aşırı depresyon halinde kullanılır. Vücuda zindelik kazandırır. İnsan beynini rahatlatırken, baş ağrısını da giderir. Geceleri içilmesi halinde, uykuyu kaçırır.
GanoCafe Classic
Ganocafe Classic, şeker kullanmak istemeyenler ve şeker hastaları için  uygundur.
Tavsiye edilen günlük kullanım miktarı 2 pakettir.
*Diabette kandaki şeker seviyesini dengeler. *Bağırsak ve Karaciğer iltihaplanmalarını önler.  
Vücuda zindelik kazandırır. İnsan beynini rahatlatırken, baş ağrısını giderir. Geceleri içilmesi halinde, uykuyu kaçırır.
1 Kutuda 30 poşet vardır.
ETİKETLER
ganoderma   reishi mantarı   gano excel   ganocafe classic   gano cafe   diabet   gano kahve   
İçeriğe dön