GANO EXCEL - GANOCAFE 3 in 1 - Ganoderma Reishi Mantarı

İçeriğe git
GANOCAFE 3 in 1
Ganodermalucidum özünden, kaliteli kahveden, sütsüz kremadan ve şekerden yapılan besleyici bir içecektir.  Ganocafe 3 in 1 dünyada, kahve ve Ganoderma Lucidum harmanı olarak ortaya çıkan ilk içecek olarak bilinir. Ganocafe 3 in 1 karışımı sadece 8.4 mg kafein içeren ve Ganoderma ile kahvenin bir kombinasyonu olan dünyanın ilk sağlıklı kahvesi olup Gano Excel’in buluşudur.

Gano Cafe 3-in-1 gerek süt gerek şeker kamışından elde edilen şekeriyle içeriğinin tamamen doğal olmasının yanında yumuşak bir kahve içimi sağlar. Genellikle gastrit gibi mide rahatsızlığı bulunanlar, sindirim problemi çekenler için faydalı bir içecektir.Yemeklerden önce içilirse iştahı azaltır, bununla birlikte kilo kontrolüne yardımcı olur. Günde maksimum 3 defa tüketilmelidir.  İçeriği kadar tadı da harikadır.
Gano Cafe 3 in 1
Genellikle gastrit gibi mide rahatsızlığı bulunanlar, sindirim problemi çekenler için faydalı bir içecektir.
Günde maksimum 3 defa tüketilmelidir.
Ülser, gastrit, mide yanması, mide ekşimesi, reflü, kabızlık gibi mide rahatsızlıklarının iyileşmesine ve vücudun hastalıklara daha dirençli olmasına yardımcı olur.
İçerik:
- En İyi Cins Brezilya Kahvesi
- Ganoderma Lucidium Özütü
- Organik Şeker Kamışı Özü
- Palmiye Ağacı Sütü ve
Kahve, organik şeker, süt ürünü içermeyen krema (glikoz , mısır şurubu parçacıkları, palm yağı, sodyum casenaite (sütten imal edilmiştir), potasyum fosfat, sodyum tripolyfosfat, mono ve digliserid, datum, riboflavin, sodyum alüminyum silicate).
1 Kutuda 20 poşet vardır.
ETİKETLER
ganoderma   reishi mantarı   gano excel   ganocafe 3 in 1   gano cafe   diabet   gano kahve   
İçeriğe dön