GANO EXCEL - GANO SOAP - Ganoderma Reishi Mantarı

İçeriğe git
GANO SOAP VÜCUT SABUNU)
Gano Soap; Ganoderma Lucidum ve keçi sütü İle zenginleştirilmiştir. İçermiş olduğu proteinler sayesinde cildinizi temizler, nemlendirir, bakımını yapar. Gano Soap yeni hücrelerin oluşmasına ve zarar görmüş dokuların  onarılmasına yardımcı olur. SEDEF, EGZAMA, SİVİLCE, AKNE ve iltihaplı cilt problemlerinin giderilmesinde özellikle önerilir. Kullanıldığı anda farkı hissettirir. İçermiş olduğu proteinler sayesinde yeni hücreler oluşturur ve zarar görmüş dokuları tamir eder.

Gano Soap, bütün cilt rahatsızlıklarında etkilidir. Sedef, egzama ve iltahaplı cilt rahatsızlıklarında Ganoderma ile birlikte kullanılırsa daha etkili tedavi eder. Özellikle ergenlik sivilcelerinde etkilidir. Deriyi temizleyen, tedavisini destekleyen güzelleştiren Ganoderma Lucidum ile keçi sütünün birleşiminden üretilmiştir. İçermiş olduğu proteinler sayesinde yeni hücrelerin oluşturulmasına ve zarar görmüş dokuların onarılmasına yardımcı olur. Sivilce ve akne problemlerinde özellikle önerilir.
Gano Soap Vücut Sabunu)
Yeni hücrelerin oluşturulmasına ve zarar görmüş dokuların onarılmasına yardımcı olur.
Sedef, egzama ve iltihaplı cilt problemlerinde ciddi bir yardımcıdır.
Sivilce, mantar, yara ve akne problemlerinde özellikle önerilir.
Masaj yaparak sürüp ciltte en az 10-15dk bekletiniz.
Cilt tipine göre ardından kaliteli bir nemlendirici sürülmesi tavsiye edilir. Cildiniz eskisinden daha parlak ve yenilenmiş olacaktır. Zamanla  farkı göreceksiniz.
ETİKETLER
ganoderma   reishi mantarı   gano excel   gano soap   keçi sütü  
İçeriğe dön